2017

Staň se členem pirátské družiny a získej zpět nezávislost zátoky! 

Evelína Readová

Obávaná pirátka tělem i duší. Od malička byla vychovávaná svou sestrou Mary Readovou, která je pro ni jako máma. Jelikož se obléká jako muž, těžko ji rozeznáte od ostatních pirátů. Pokud se  s ní setkáte, nikdy na tento moment nezapomenete.

Vít Hook

Začínal jako desetiletý chlapec na obchodní lodi. Během plavby přesvědčil ostatní ke vzpouře a stal se jejich kapitánem. Svou slávou se může rovnat samotnému Černovousovi. Ostřejší než břitva je snad jen jeho pohledný šarm.

Karolína Bonnyová

Divoká pirátka, která bývala šlechtičnou. Při plavbě za svým otcem byla její loď přepadena Mary Readovou a stala se její zajatkyní. Později propadla pirátskému řemeslu a velila pirátské flotile, která nenechala Angličany spát.

David Rackham

Nikdo by nevěřil, že tento podivín se jednou stane jedním z nejobávanějších pirátů vůbec. Nikdy se ho nesnažte přechytračit. Díky jeho nátuře se lodě vzdávají ještě dříve, než na ně jeho posádka zaútočí. Díky tomu si také vysloužil místo po boku těch nejrůznějších.

madam Guethryová

Na první pohled byste ji přirovali k nevinnému štěňátku, opak je ale pravdou. Tato dáma moc dobře ví, jak zacházet s pirátskou verbeží. Je samotnou guvernérkou celé zátoky a její pevná pěst ostražitě dohlíží na veškeré dění v přístavu i na moři. Jak dlouho však odolá svým sokům, kteří se snaží zničit její obchod?

Tom Davis

Cestoval na své lodi až přicestoval do zátoky Nassau, kde dostal nabídku, která se neodmítá. Guvernérkou madam Guethryovou ho pověřila dohlížením na pirátský obchod v přístavu. Časem si získal respekt i slávu a bedlivě dohlíží na to, aby jeho obchod v zátoce vzkvétal.

"No to mi zatřes trámem!"

Pirtátský výraz překvapení

I. turnus

10. - 14. 7.

Honba za pokladem
Naše loď, převážející poklad z Bostonu, byla přepadena Angličany v čele s generálem Woodem Rodgersem. A tak jsme v zátoce pomohli například pirátovi z ostrova Papugáj a pochytali jeho ztracené papoušky, či nakrmili hladového piráta Hungra a za odměnu jsme získlávali části mapy. Naštěstí se nám podařilo poskládat celou mapu o pokladu a získat ho tak zpět.

II. turnus

21. - 25. 8.

Útěk ze zajetí
 Zdálo se, že nám Angličané dají navěky pokoj. Brzy se však ukázalo, že se pokladu nabažili až až a stále jim to není málo. K tomu nám unesli samotnou guvernérku. Naštěstí jsme byli tak šikovní, že jsme si za pomoc ostatním pirátům vydělali dost peněz na výkupné. Proto jsme museli sehrát divadlo kněžně nebo připravit ovocné špízy pro piráte Fruťase.